Як виробляють стабілізатори Елекс для квартир, будинків, офісів, підприємств

Елекс — досить відомий бренд електротехніки, який спеціалізується на випуску стабілізаторів напруги та джерел безперебійного живлення. Ця українська науково-виробнича фірма є підприємством повного циклу виробництва: всі процеси перебувають під 100% контролем співробітників, і це позитивно позначається на якості обладнання, що випускається. Крім того, відсутність підрядників дає можливість мінімізувати вартість ДБЖ та стабілізаторів Елекс https://electrica-shop.com.ua/stabilizatori-napryazheniya-eleks.

стабілізатори Елекс фото

За цією маркою стоїть хороша репутація та багато позитивних відгуків у мережі Інтернет. В основному користувачі відзначають саме регулятори напруги. Оцінки виходять з особливостей, які мають стабілізатори цього виробника:

  • Працюють безшумно завдяки тороїдальному трансформатору.
  • Оснащені потужними силовими ключами.
  • Забезпечують багаторівневий захист споживачів.
  • Мають високу точність стабілізації, аж до 1-3%.
  • Спрацьовують при вхідній напрузі розширеному діапазоні.

Відгуки про стабілізатори напруги Елекс та реальна практика їх застосування в різних умовах підтверджують, що це обладнання дуже надійне, довговічне та справді гідне. Однак у чому секрет виробника? Вся справа у підході до створення електротехнічного обладнання.

Як роблять стабілізатори на заводі Елекс?

Концепція нового обладнання зароджується в конструкторському бюро, де ідея набуває чітких обрисів у вигляді проектних документів. КБ за роки роботи накопичило стільки досвіду та розробок, що їх вистачає для реалізації навіть складних завдань. Проектування виконується в ПЗ з використанням 3D-моделей: це збільшує якість схем та креслень, а також позбавляє конструкторських помилок. Відразу із системи моделювання файли надходять у виробничий цех безпосередньо на верстати з ЧПУ, з яких виходять перші деталі. Вже тут ідея перетворюється на конкретний виріб:

  • Координатно-пробивні верстати, керовані роботом, гнучко налаштовуються під будь-які завдання. Це обладнання робить і прості деталі, і цілі серії, у тому числі корпусні складні елементи. Поверхня завжди ідеальна, а край — гладкий.
  • Металеві компоненти пристроїв виготовляються з холоднокатаного листового прокату. Елекс використовує лише високоякісну сировину, особливо для преміальних лінійок продукції.
  • Для формування з найменшими допусками використовуються спеціальні листозгинальні преси. Вони дають бездоганну точність, а також прискорюють виробництво, оскільки швидко виконують згинання безлічі однотипних деталей.
  • Фарбування корпусу роблять лише порошковою емаллю. Ідеально рівне покриття виходить за рахунок обробки якісним складом і лише у спеціальній камері. Цьому процесу передує повне знежирення поверхні, фосфатування та просушування. А після нанесення емалі заготовки відправляють до сушильної камери, де покриття полімеризується.
  • Системи охолодження роблять із особливого сплаву алюмінію. Він міцніший, стійкий до корозії та зносу, а також краще проводить тепло.
  • Алюмінієві компоненти специфічної форми роблять у машині для лиття. Завдяки цьому можна зробити радіатор голки з невеликим об’ємом і максимальною площею поверхні для розсіювання тепла.
  • Елекс має персональну технологію та виробничу лінію для тороїдальних трансформаторів. Це великий крок на шляху контролю якості настільки складного елемента. Для сердечників трансформаторів застосовується якісна електротехнічна сталь.
  • Автомати для встановлення SMD-елементів застосовуються, щоб автоматизувати складання друкованих плат індикації та керування. Це знижує вагу та зменшує розміри цих вузлів, а також підвищує технологічність та робить їх ремонтопридатними. До того ж методика знижує витрати на виробництво плат та покращує їхню здатність передавати електросигнали.
  • Фінальну збірку виконують у складальному цеху, причому це роблять майстри вручну, дотримуючись технічного регламенту та схеми підключення всіх компонентів.
  • Далі слідує маркування виробу, перевірка якості його складання, контроль робочих параметрів у технічному відділі. Закінчується все упаковкою та відправкою на склад.

За кожним пристроєм, від компактного та бюджетного до масивного та преміального, стоять високі технології, ручна праця та ретельний контроль. Саме це і є секрет українського бренду Елекс, стабілізатори якого мають в Україні великий попит.