Як вибрати якісну мотокосу самотужки

Як вибрати якісну мотокосу самотужки

Для догляду за прибудинковим газоном та садом потрібні специфічні пристрої та інструменти. До таких інструментів належать мотокоси, запропоновані в нашому інтернет-магазином «shurik-ua.com» в широкому асортименті. У нашому онлайн-магазині ви знайдете великий спектр товарів для саду від найкращих виробників. А також без проблем зможете придбати таку мотокосу, що максимально відповідає вашим запитам причому за дуже демократичною вартістю. Пропоновані торговим підприємством «shurik-ua.com» вироби сертифіковані та відповідають усім вимогам сучасних стандартів.

Ручна мотокоса: вибираємо двигун

Якщо вас цікавить бензинова мотокоса, то не варто ігнорувати послуги професконсультанта інтернет-магазину «shurik-ua.com». Наш висококваліфікований спеціаліст познайомить вас з усіма особливостями бажаного інструменту, а цих особливостей  існує чимало. Насамперед, розглядаючи мотокоси в інтернет-магазині «shurik-ua.com» слід приділити особливу увагу двигуну.

Двигун поділяється на дві варіації:

  • Двотактний. Відрізняючись конструктивною простотою, такий двигун нескладний в експлуатації та обслуговуванні. Завдяки високому рівню оборотів продуктивність мотокоси суттєво збільшується. Перевагою такої модифікації є невисока ціна, до недоліків можна віднести неекономічну витрату палива і високий рівень шуму.
  • Чотирьохтактний двигун працює тихо, економно витрачаючи паливний ресурс. У зв’язку з високою вартістю має менший попит.

Пропонуючи мотокоси, ціна яких є привабливою, інтернет-магазин «shurik-ua.com» реалізує цю продукцію на вигідних умовах.

Мотокоси: інші аспекти вибору

Маючи намір купити мотокосу в Україні, крім двигуна слід приділити увагу також потужності.

Залежно від цього параметра інструмент поділяється на такі типи:

  • Побутова. Потужність мінімальна, агрегат орієнтований на покос невисокого та м’якого травостою.
  • Фермерська чи напівпрофесійна. Купуючи такі мотокоси недорого, враховуйте, що вони легко справляються з травою будь-якої категорії, але через 5 годин роботи такій косі потрібна перерва.
  • Кущоріз чи професійна варіація. Може впоратися з молодим деревом і чагарником.

Крім того бажано, щоб ручна мотокоси мала антивібраційну систему. Система, що складається з пружин, комплексу різних вставок і демпферів, перешкоджає онімінню пальців працюючого, що дозволяю працювати без великої напруги.