Переваги свіжообсмаженої кави

Переваги свіжообсмаженої кави

Свіжообсмажена кава – продукт, який оптимально підходить для приготування напою, що бадьорить та підвищує працездатність. Багато хто його обожнює та саме з нього починає свій ранок. Це не дивно, оскільки кава має корисні властивості та сприяє покращенню пам’яті, підвищенню концентрації уваги, зниженню ризику виникнення серцево-судинних захворювань.   

Особливості свіжообсмаженої кави

Свіжі кавові зерна завжди смачніші, оскільки дарують неперевершені відчуття та мають неймовірний аромат. Свіжообсмажена кава кардинально відрізняється від розчинної та від продуктів, які пропонують в супермаркетах. Якщо приготувати різні напої, це відразу відчувається. 

Свіжообсмаженою вважають каву, яка обсмажувалась не більше 30 днів тому. Варто відзначити, що в першу добу після теплової обробки кава «відпочиває», а ось піку свого смаку досягає через декілька днів. 

Свіжообсмажена кава оптом – найкраще рішення для поціновувачів справжнього напою, що дарує позитивні емоції та покращує настрій. Кавові зерна обсмажуються в ростері, де постійно перемішуються та піддаються впливу високої температури. Ростмайстер слідкує за процесом та обирає режим обсмажування зерен. В ростері кавові зерна змінюють свій колір на світло-коричневий чи темно-коричневий. Це залежить від того, який потрібно отримати результат. Наприклад, віденський, американський чи французький тип обсмажування кави.   

Кілька слів скажемо про те, які переваги має свіжообсмажена кава:

  • неповторний аромат – важлива перевага, про яку всі знають. Після приготування напою аромат буквально заповнює весь простір; 
  • користь – при вживанні кави стимулюється робота імунної системи, здійснюється позитивний вплив на роботу шлунково-кишкового тракту та знижується ризик розвитку небезпечних захворювань; 
  • багатогранний смак – смак свіжообсмаженої кави набагато кращий за смак кави з супермаркету. Це обумовлюється тим, що зерна обсмажувались нещодавно.  

Свіжообсмажена кава оптом в ростерії Coffee Lover

Якщо ви хочете купити каву для кав’ярні чи, наприклад, для офісу, завітайте в ростерію   Coffee Lover. Тут пропонують свіжообсмажену зернову та мелену каву. Зерна обсмажують в ростері з дотриманням вимог технологічного процесу. Клієнтам пропонують якісну продукцію за доступною ціною та з доставкою по Україні. Для оптових покупців діють знижки, завдяки яким можна заощаджувати кошти.