Що дає магазину автоматизація обліку товарообігу і касових операцій

Що дає магазину автоматизація обліку товарообігу і касових операцій

Починаючи нову справу, кожен власник бізнесу сподівається на те, що він буде прибутковим. Щоб саме так сталося, сьогодні необхідно йти в ногу з часом. Слід забути про калькулятори, записи в зошиті. Перехід на використання програм для торгівлі дозволить вивести магазин на конкурентоспроможний рівень.

Як спростити контроль залишків і легко прогнозувати закупки

Система обліку товарів дозволяє робити наступне:

 • Контролювати залишки у магазині і на складі в режимі реального часу

Власник бізнесу, управляючий можуть здійснювати відстеження з будь-якого куточка, де присутній інтернет-зв’язок, незалежно від часу дня. Для цього достатньо зайти в інтерфейс облікової програми, сформувати потрібний звіт. Можна вибрати лише конкретну позицію або увесь асортимент торгової точки. Постійний контроль дозволяє сформувати асортимент, який цікавить клієнтів, знизити обсяг неліквідних товарів, звільнити оборотні кошти для більш цільового використання.

 • У будь-який зручний момент контролювати щоденну динаміку продажів, виручених коштів

Власник або управляючий незалежно від місцезнаходження може зайти в облікову програму, щоб ознайомитись з актуальною інформацією про роботу магазину. Інформація про продажі за минулий і поточний день відображається на головній сторінці. Також тут з’являються даны про середній чек, їх кількість за добу, графіки з виторгу за вибраний період.

 • Використовувати статистику, динаміку попиту для прогнозування закупок

Так як невеликі торгівельні мережі і роздрібні точки не завжди мають окреме приміщення під склад для тривалого зберігання товару, важливо його якомога швидше реалізувати. Для цього необхідні раціональне планування, налагоджений облік товарів. Програми для торгівлі наділені опцією автоматичного формування замовлення. Система самостійно, без втручання людини аналізує попередні закупівлі-продажі і на основі таких даних прогнозує оптимальний об’єм потреб.

 • Проводити інвентаризацію, не зупиняючи торгівлю

Програми для обліку товару дозволяють провести його у денний час. При цьому магазин продовжить працювати, продавці обслуговуватимуть клієнтів, торгова точка отримуватиме виручку.

Швидкі та зручні касові операції з ПЗ CHM softwar

Система управління магазином фіксує кожну касову операцію. Отже, більше жодної крадіжки, прийняття готівки мимо каси. До того ж робота продавця прискорюється. Йому не потрібно шукати товар в базі. Використання зчитувача штрих-коду в лічені хвилини допоможе знайти потрібні одиниці, додати їх до чеку. Як наслідок, клієнтам не доведеться довго стояти в черзі.

Розрахуватись через касу покупець зможе зручним для себе способом:

 • готівкою;
 • картою будь-якого банку;
 • сертифікатом;
 • бонусами.

Додатково можна облаштувати каси самообслуговування, посилити торгову залу будь-яким сучасним обладнанням.

Програма обліку для магазину дозволяє продавцям працювати з актами інвентаризації, накладними на повернення товару. Таким чином спрощується робота, оптимізується взаємодія з головним офісом, постачальником.

Працювати на касі можна з будь-якої техніки. Це і мобільний додаток на Андроїд-пристрої, і комп’ютер з клавіатурою. Операційні системи від Хамелеон Софт підтримують різне торгівельне і касове обладнання:

 • ваги;
 • сканер штрих-кодів;
 • принтер етикеток;
 • детектор валют.

До них також підключається програмний РРО або фіскальний реєстратор.

Інтеграція з іншими рішеннями спрощує ведення управлінського, кадрового, бухгалтерського обліку. Відсутність інтернету не стає на заваді роботі продавців, касирів. З появою зв’язку інформація поновлюється автоматично.

Інноваційні рішення Хамелеон – це розвиток бізнесу і підвищення прибутку з перших днів роботи магазину техніки, продуктів, одягу, взуття тощо.