Медична клініка «ЦСМ»: професійна допомога у складний час

Клініка «ЦСМ» – центр із висококваліфікованими фахівцями, де можна проконсультуватися, пройти діагностику, реабілітацію та фізіотерапію. Клініка має сучасне обладнання, що дає змогу успішно проводити складні операції. Невролог, кардіолог, педіатр, офтальмолог, хірург, фізіотерапевт – ось далеко не повний перелік фахівців центру.

Фізіотерапія: її значення та методи

Велике значення у процесах реабілітації має лікар фізіотерапевт. Фахівець цього профілю допомагає у відновленні після соматичних, фізичних і психічних захворювань. Завдяки фізіотерапії відновлюються функції, підвищується імунітет та покращується загальне самопочуття.

Медична клініка «ЦСМ»: професійна допомога у складний час

Фізіотерапевтичне відділення клініки «ЦСМ» є одним із найбільших в Україні. Фізіотерапевтичні методи виконуються на сучасному обладнанні. Ось перелік основних заходів, що застосовуються у клініці:

  • Електротерапія.
  • Ударно-хвильова терапія.
  • Магнітотерапія.
  • Лазерна терапія.
  • Галотерапія.
  • ЛФК і багато інших.

Електротерапія – вплив малих доз струму на організм. Вона широко використовується для лікування неврологічних та інших захворювань. Зазвичай процедура переноситься безболісно, проте є деякі протипокази до проведення: вагітність, епілепсія, новоутворення тощо.

Завдяки ударно-хвильовій терапії пацієнт отримує знеболювальний і протизапальний ефект. Показаннями до таких процедур є проблеми в урології та гінекології, захворювання рухового апарату й інші. Протипоказаннями є вагітність та гострі інфекційні хвороби.

Магнітотерапія – це застосування слабких магнітних полів у лікувальних цілях. За її допомогою можливо знизити запалення та зменшити біль. І, що є важливим, ця процедура не має побічних ефектів. Вона виконується на спеціальних апаратах, обладнаних зручними аплікаторами. Такий метод лікування є незамінним під час лікування неврологічних, ортопедичних, гінекологічних і пульмонологічних захворювань. Протипоказом є наявність кардіостимулятора, імплантів і пухлин.

Завдяки світловій енергії променя лікарі успішно застосовують лазерну терапію. Запальні захворювання, больові синдроми, алергічні реакції та ослаблений імунітет – ось далеко не повний перелік проблем, що лікують лазером. Цю терапію використовують для лікування захворювань в отоларингології (отит, синусит, фарингіт), пульмонології (запалення легень, бронхіальна астма), гінекології (хвороби шийки матки), урології (пієлонефрит, цистит, простатит), гастроентерології (виразка шлунку, холецистит, запалення товстої кишки) тощо. Беззаперечними перевагами цієї терапії є безболісність і відсутність побічних ефектів. Така процедура має накопичувальний ефект і протипоказана пацієнтам з туберкульозом, доброякісними та злоякісними утвореннями, а також вагітним.

У клініці «ЦСМ» застосовують галлотерапію, що базується на лікувальних властивостях солі. Проводиться комплексне лікування та відновлення організму за допомогою ЛФК. За допомогою методів біоакустичної корекції (БАК), транскраніальної мікрополяризації (ТКМП) і сенсорної інтеграції фізіотерапевт у Білій Церкві у клініці «ЦСМ» досягає підвищення продуктивності та адаптивності ЦНС пацієнта. Варто підкреслити, що всі фізіотерапевтичні методи виконуються на сучасному обладнанні, а у клініці працюють висококваліфіковані фахівці. Сам заклад неодноразово був нагороджений дипломами та свідоцтвом лідера в медичній галузі.