Що таке офшори та чим вони вигідні бізнесу?

Що таке офшори та чим вони вигідні бізнесу?

Ведення бізнесу – справа непроста, має свої особливості та вимагає від власника певних навичок, знань, досвіду. Правильно взаємодіяти з грошима, особливо, коли є великі суми, треба вміти. Окрім того, важливо ще й знайти місце, де для бізнесу будуть кращі умови.

Країни (території), які у себе створюють для іноземних компаній більш вигідні умови, ніж деінде – це офшорні зони світу, для яких характерною рисою є відсутність податків або мінімальний їх розмір. Цим вони і приваблюють підприємців у першу чергу. 

ea4IDBzpA_eQb47WIhE6Mriwa40mjjbvPIGDNQY20FAPyusG358SkukHzHS9dLWVrLNtMIjlj9lkWnxdUT7oOUcJ4WqBsUB2yuPixjT7P-nvrhzRGNkMBkxAtHmM4iLD0bWrsOG16ih6bPr9M806xA

Окрім того, вони дозволяють приховувати інформацію про власників і керувати справами по спрощеній системі, у тому числі й дистанційно. Відкриваючи офшор, власник фактично переносить свої активи, бізнес (повністю або частково) в іншу країну, де тримати їх буде вигідніше.

Які переваги мають офшори?

Основна причина реєстрацій компаній в офшорних юрисдикціях у тому, що це дає можливість легально знизити податки (або повністю від них позбавитись) і підвищити прибуток.

Існує ще ряд переваг, які і роблять офшори такими привабливими.

  • Розширення географії. Компанія, яка працює на іноземному ринку зростатиме швидше.
  • Можливість накопичити закордонний капітал. У бізнесі може бути багато ситуацій, коли без рахунку в іноземному банку (з певною сумою на ньому) не обійтись.
  • Економія часу при реєстрації. Офшорні компанії реєструються і відкриваються за спрощеною процедурою, тому часу це займає небагато.
  • Дистанційне управління. Власнику не обов’язково особисто бути присутнім у тій країні, де він відкрив бізнес – достатньо, якщо справами буде займатись довірена особа.

Інформація про офшорну компанія залишається закритою – ніхто не має права її вимагати (окрім випадків, коли такий дозвіл дає суд).

Як обрати юрисдикцію і зареєструвати бізнес в офшорній зоні?

Правильно обрати юрисдикцію може той, хто знає нюанси цього процесу та має доступ до актуальної інформації про закони, податки, економічну ситуацію в тій країні, де буде реєструватись компанія. 

Також потрібно враховувати, для чого фірма створюється і куди буде рухатись у своїй діяльності. Якщо для вас це все щось нове і незнайоме, варто звертатись до фахівців.  

Спеціалісти юридичної компанії Campio Group, враховуючи інформацію, яку ви зможете надати, допоможуть визначити, яка юрисдикція буде найкращою для досягнення поставлених вами цілей, а потім і зареєструватись там.