Який розмір Apple Watch варто купити?

Який розмір Apple Watch варто купити?

Apple Watch — це фантастична технологія, яка найкраще працює з вашим iPhone. Окрім простого відображення сповіщень на вашому зап’ясті, він також включає кілька функцій здоров’я, таких як моніторинг серцевого ритму, ЕКГ та інші. Розумний годинник працює з багатьма версіями айфонів, якщо ви вагаєтесь, яку можель брати, прочитайте https://apptown.com.ua/blog/iphone_12_or_13_who_the_bests. Купуючи Apple Watch, ви часто можете вибрати між двома різними розмірами залежно від моделі. Але чим вони відрізняються?

Чому Apple пропонує різні розміри для Apple Watch

У кожного різні розміри зап’ястя, найпоширенішими є великі, звичайні та маленькі. Apple Watch стандартного розміру може виглядати крихітним на великому зап’ясті, а на маленькому — масивним. Щоб вирішити цю проблему, Apple розробила два розміри Apple Watch. Apple Watch вимірює корпус годинника вертикально, тоді як традиційні годинники вимірюють його горизонтально.

Apple Watch Series 4, 5, 6 і SE доступні в розмірах 40 мм і 44 мм. Apple Watch Series 7 і 8 мають розміри 41 мм і 45 мм відповідно, що на 1 мм більше, ніж у попередніх поколіннях. Apple Watch Ultra доступний лише у розмірі 49 мм. Однак Apple Watch Ultra не є чудовим вибором для більшості людей. Хоча розмір Apple Watch не впливає на його можливості, існують внутрішні та зовнішні відмінності. Ось кілька ключових відмінностей, які слід враховувати, перш ніж вирішити, що найкраще для вас.

Розмір

Перша відмінність, яку ви помітите, це дисплей. Хоча вони обидва мають OLED-дисплей, роздільна здатність і розмір відрізняються, оскільки розміри 44 мм і 45 мм порівняно більші, ніж розміри 40 мм і 41 мм відповідно. 40-міліметровий Apple Watch має роздільну здатність дисплея 394×324 пікселів, тоді як 44-міліметровий Apple Watch має роздільну здатність 448×368 пікселів. Подібним чином 41-міліметровий Apple Watch має роздільну здатність дисплея 430×352 пікселів, а 45-міліметровий має роздільну здатність 484×396 пікселів.

Роздільна здатність точно відповідає розміру дисплея, тому ви не помітите великої різниці між ними, навіть якщо підберете піксельне пікселе. Найпомітніша різниця полягає в тому, коли ви читаєте текст або зображення, де більші розміри надають вам більше інформації. Наприклад, якщо ви використовуєте Apple Maps, ви побачите більше інформації про більший варіант. На папері ця різниця може бути невеликою для вас, але в реальному житті вона має значення.

Вага

З різницею в розмірах виникає різниця у вазі для обох розмірів. Незалежно від моделі, Apple Watch більшого розміру завжди важчий. На вагу також впливають інші фактори, такі як обробка, де вам доведеться вибирати між алюмінієм або нержавіючої сталі Apple Watch. Великий варіант важить приблизно на 4–5 грамів більше, ніж малий варіант. Наприклад, якщо вам потрібен Apple Watch Series 8 з алюмінієвим покриттям, розмір 40 мм важить 32 грами, тоді як 44 мм важить 38.8 грамів.

Товщина

Хоча інші характеристики, такі як дисплей, розміри, батарея та вага, можуть відрізнятися залежно від розміру, товщина Apple Watch залишається однаковою в обох моделях. Apple використовує схожі компоненти для обох варіантів, зокрема LTPO OLED-дисплей, що призводить до однакової товщини. Вам не потрібно турбуватися про різницю в товщині, оскільки її немає.

Наявність ремінців

Apple пропонує лише обмежену кількість ремінців для Apple Watch, деякі з яких доступні лише в одному розмірі. Ви готові, якщо вам потрібен ремінець обох розмірів; інакше вам доведеться погодитися на доступний розмір стрічки. Навпаки, багато сторонніх виробників випускають ремінці Apple Watch обох розмірів. Деякі з них, однак, можуть бути зміщені до певного розміру. Як наслідок, перед покупкою Apple Watch завжди варто перевірити розмір ваших улюблених ремінців.