Як розібратися по формі та кромці леза складного ножа

Велика кількість варіантів складних ножів стимулює покупця вивчити чимало інформації про ножовий світ. Тільки визначившись з руків’ям, відразу виникає потреба сформувати уявлення про зручне і хороше лезо. Така проста здавалося б річ, але спантеличує людину та спонукає на кілька днів поринути у вивчення інформації.

Різальна частина складного ножа має таке ж важливе значення, як і його руків’я. Клинок виготовляють із різних видів металів і він має всілякі форми, від яких теж залежатимуть його експлуатаційні характеристики. Міський складний ніж не може бути однотипним, адже для механіка є свій інструмент, для офісного співробітника свій, а ось для мандрівника свій.

Форми клинка повсякденного складного ножа

Як правило, складний ніж купити хочуть для економії місця, безпеки транспортування, і загалом, компактності корисної дрібниці. Виходячи із заданих цілей за тими ж параметрами необхідно і підбирати найкращий інструмент під себе. Варто звернути увагу на:

  • вагу,
  • габарити,
  • формат складання та практичність зовнішньої фурнітури.

Для складного ножа повсякденного використання достатньо буде форми “drop-point”.  Це універсальний тип клинка, що застосовується у багатьох побутових завданнях. Інші різновиди леза більше підходять для вузькоспрямованих цілей – мисливцям, рибалкам, бійцям.

За заточуванням також рекомендацій небагато. Якщо потрібен складний ніж для побутових цілей, не варто вибирати серрейторний вид (з зубчиками), проте така окрайка леза ідеально підійде для розрізання мотузок і тканин. Звичайний різальний клинок складного ножа легкий у догляді та буде зручний як поза домівкою, так і на сімейній кухні.

Скільки коштує складний ніж в Україні

На складний ніж ціна залежатиме звісно ж від його характеристик й іменитості. Чим знаменитіший бренд, тим дорожче цей інструмент коштуватиме. Так, щоб купити ніж дешевше і не помилитися, бажано вибрати менш відомого, але разом з тим надійного виробника.

Ще один вагомий фактор економії – це стабільний дистриб’ютор ножової продукції від виробника. Складні ножі: https://armsarea.com/  безпосередньо від виробника завжди дешевші, тому що немає зайвих націнок. Бонусом — покупець отримує відмінну річ із гарантією якості, адже сьогодні кожен готовий платити лише за гарні й практичні товари.