У чому переваги дерев’яних пазлів для дітей

PWHd6-ZOOXQG7qz1wIFNFlxdr0QRuqLBTZlhQQlaF35Q_4Mp91zTwkZS37orUF6JD54rVncIOivPOD1xV5VgYPsW0hOuMeczoXMOuUBGKvkbJ8jl4gO0kZl6qHKPOLslRZYM5_5qrD1trDnEj4a1VoyAvB8Z5tzb_JgW2IgkcEbcz_K-3iEQM-wIplkrwQ

На сьогоднішній день пазли дуже популярні в багатьох країнах, найчастіше їх роблять з картону — це не дорогий і практичний матеріал. Але зараз з’явився новий різновид екологічно чистих виробів — це пазли з дерева. Ці вироби можуть бути різних форм, розміром, малюнків, кількістю деталей. Для дітей молодшого віку ми рекомендуємо так звані вкладиші, наприклад, фігурки тварин або героїв мультфільмів, а для дітей, старших за віком, рекомендуємо розвиваючі вироби з цифрами і т.д. Найголовніше, що асортимент вибору дуже великий, ви без зусиль підберете щось своїй дитині. Дерев’яні пазли замовити можно на сайті нашого магазину.

Чому варто купити набори пазлів з дерева

Ці вироби доступні в маленьких і великих наборах, які розраховані на різний вік, на упаковці є спеціальні мітки з рекомендацією, з якого віку вони підійдуть. Вибираючи пазли з дерева, ви можете не переживати за безпеку дитини. Виробники проходять спеціальні сертифікації, що їхній продукт не токсичний і безпечний, також проходять тести на міцність. Для виготовлення підбирають хорошу деревину, яка проходить велику кількість обробок. Також самі пазли шліфують і вони не мають гострих граней — це не дасть змогу дитині поранитися, вони достатнього розміру, щоб діти не змогли їх проковтнути. Вироби покривають спеціальною водною фарбою, яка не токсична і не несе шкоди.

Пазли є корисними та розвивальними іграшками. Вони допоможуть дитині розвинути моторику рук, уяву, логічне мислення і тренувати концентрацію. Також у них є ще не один плюс:

  • допоможуть дитині краще орієнтуватися в просторі;
  • дитина навчиться збирати різні фігури, проводячи час із користю;
  • також дитина навчиться комбінувати кольори, навчиться їх розрізняти;
  • вони нешкідливі та зроблені з натуральних матеріалів;

Пазли обожнюють всі маленькі діти, хтось може проводити днями в складанні та розбиранні їх, хтось просто періодично грається та практикується в складанні. Така покупка в будь-якому разі корисна і не вважатиметься зайвим елементом у домі.

Також завдяки дерев’яним пазлам цифрам ви зможете навчити дитину розв’язувати прості математичні задачі, які підготують до майбутнього навчання в садочку чи школі. Завдяки пазлу алфавіту дитина вивчить усі літери, при цьому вона не буде сидіти за нудними підручниками днями, а в ігровій манері набуде знань. Деревянные пазли ви можете замовити у thegravix.com.