Специфіка укладення договору між підприємством і ФОПом

Специфіка укладення договору між підприємством і ФОПом

Замість трудового договору останнім часом використовуються інші форми співпраці, які обирають роботодавці. Щоб усе відбувалося максимально ефективно й успішно за всіма стандартами та правилами, є сенс звернутися за кваліфікованою підтримкою до перевіреної компанії. У такій ситуації співпраця з ФОП за господарським договором в ZKG відповідатиме основним нормам у конкретній сфері. Отож, обов’язково читайте далі, якщо хочете дізнатися більше цікавої та корисної інформації про основні особливості та специфіку укладення договору між підприємством и ФОПом.

Основні особливості вибору ФОП замість найманого працівника

Останнім часом багато компаній, особливо у сфері цифрових технологій, замість стандартного трудового договору пропонують своїм співробітникам оформлення ФОП. Договір з ФОП можна укласти в різноманітних ситуаціях. Головне підійти відповідально до цього процесу, щоб домогтися потрібного якісного результату. Є сенс попередньо ознайомитися з основними особливостями такого формату, щоб потім не виникало зайвих питань. Для цього доцільно заручитися підтримкою компетентних фахівців.

ФОП отримує деякі переваги від того, що підписує господарський договір. У такій ситуації дещо скорочується податкове навантаження. Для пенсіонерів та інвалідів і зовсім з’являється можливість не платити ЄСВ. Ставка за єдиним податком у будь-якому разі буде меншою, що важливо. Фізична особа, яка реєструється як підприємець, може одночасно укладати з різними підприємствами договори. Усе потрібно оформити правильно незалежно від конкретної ситуації. Серед основних ознак правильного оформлення договору можна відзначити виконання всіх зобов’язань обома сторонами. Також людина самостійно виплачує за зборами і податком тощо.

Укладення договору з ФОП за допомогою професіоналів

Щоб підписати ретельно продуманий договір між підприємством і ФОП, можуть знадобитися професійні послуги юристів. У такій ситуації гарантується максимальна прозорість, захищеність обох сторін. Під конкретні потреби фахівці допоможуть підібрати потрібну форму, яка відповідатиме актуальним потребам. Попередньо можна ознайомитися з основними нюансами через отримання консультації, отримати зразок договору. Уважний підхід виключає ймовірність того, що договір не буде визнано недійсним з якоїсь надуманої причини, що дуже важливо.