Скільки коштує міжнародна доставка товарів

Скільки коштує міжнародна доставка товарів

Електронна комерція пов’язала весь світ. Тому тепер виробники, торгові підприємства або незалежні бізнесмени мають можливість реалізовувати власну продукцію в інших країнах, організовуючи при цьому високий сервіс обслуговування. Якщо вас зацікавила така можливість, то на сайті https://westernbid.com/shipping є додаткова інформація, яка може виявитися корисною. 

Що таке міжнародна доставка і якою вона може бути

Отже, сьогодні в українських підприємців є можливість пропонувати свій товар для жителів США та країн Європи. Це дуже вигідно, оскільки там можна знайти велику кількість потенційних покупців, які будуть більш платоспроможними ніж українці.

Однак при організації такого бізнесу особливу увагу потрібно звернути на послуги міжнародної доставки. Адже цей фактор незмінно буде впливати на швидкість та якість транспортування товарів, а отже і на задоволення покупця від співпраці з вами.

Сьогодні можна виділити декілька основних компаній, які надають можливість доставити власну продукцію в іншу країну, а саме:

  1. Nova Poshta Global. Велика корпорація, яка дуже відома українцям. Вона запропонувала послуги міжнародної доставки не так давно, однак її клієнтам вже доступна можливість відправляти пакунки в понад 100 країн світу.
  2. UPS Express. Доставка на адресу покупця в іншій країні. Інтегруючи такий варіант у власний бізнес, ви можете розраховувати на те, що клієнт точно залишиться задоволеним швидкістю доставки.
  3. FedEx Priority. Ще один варіант доставки посилки до дверей. Клієнти можуть розраховувати на отримання покупки вже після 7-9 днів після оформлення замовлення.
  4. UPS Ground. Наземна автомобільна доставка з України для покупців, які проживають в країнах Європи. 
  5. DPD. Ще одна наземна автомобільна доставка. Варто зазначити, що компанія доставляє пакунки виключно автомобільним транспортом, тому послуга доступна виключно для жителів континентальної Європи. Якщо покупець проживає на острові, йому потрібно буде вибрати інший варіант доставки.

Як відправити міжнародну доставку через «Western Bid»

Разом із сервісом «Western Bid» ви можете розраховувати на знижки до 80% під час відправлення товарів по всьому світу до США та Європи. Для цього потрібно виконати кілька простих дій:

  1. Створити на сайті компанії обліковий запис.
  2. Виставити на товар на продаж на маркетплейсі або на власному інтернет-магазині (попередньо такий потрібно підключити до сервісу Western Bid).
  3. Після продажі товару розрахуйте вартість його доставки на спеціальному калькуляторі на сайті Western Bid.
  4. Запакуйте та відправте продукцію на склад Western Bid, звідки вона буде передана відповідній транспортній компанії.

Як бачите, співпраця з Western Bid – це не тільки вигідно, але й зручно. Наявність низки послуг дозволить вам підвищити конкурентоспроможність вашого бізнесу на зекономити свій час.