Що буде з гривнею у 2024 році

Що буде з гривнею у 2024 році

Процес обміну криптовалюти на вітчизняну валюту для багатьох є складною справою, оскільки існує багато нюансів, з якими новій людині в крипті важко розібратися. Але це не зупиняє людей працювати й заробляти собі на життя віртуальними грошима. Розібравшись і опанувавши необхідний багаж знань, сучасне життя дарує можливість достойно себе відчувати за допомогою криптовалютних резервів.

Специфіка процедури обміну тезер на українську гривню

FlyPay користується шаленою популярністю, коли необхідно здійснити обмін тезер на гривні карткою приват. Додаток без проблем встановлюється на будь-який гаджет, володіє багатьма плюсами й дозволяє швидко конвертувати валюту, в тому числі й крипту.

Для початку роботи із застосунком необхідно:

  • зареєструватися на платформі FlyPay;
  • пройти всі кроки верифікації та підтвердження особи;
  • поповнити баланс обміну;
  • залишити заявку на обмін тезер на необхідну грошову одиницю (гривню).

Для оформлення процедури обміну в застосунку треба обов’язково вказувати валюту, яку необхідно обміняти, та її кількість. Також потрібно вказувати конвертовану валютну одиницю, яку прагне отримувати користувач додатку. Саме на цьому етапі роботи з обміну вказується інформація щодо способу виведення коштів: на власний рахунок у ПриватБанку або ж на картку Privat24. Практика свідчить, що найпопулярнішим варіантом є останній, яким користується більша частина клієнтів.

FlyPay дозволяє швидко переказувати кошти на власну картку й не має обмежень у кількісному показнику. Дана операція триває в середньому від десяти хвилин до трьох годин, в залежності від завантаженості мережі.

Конвертування тезер в гривню на картку Privat24

Для обміну крипти в гривню доволі часто обирають картку від ПриватБанку, що пояснюється великою популярністю та надійністю останньої установи. Переконливим аргументом на користь Привату з метою обміну тезер у національну валюту є моментальне зарахування коштів на банківську картку, коли виведення потрібно здійснити швидко.

Для здійснення такої операції через застосунок FlyPay необхідно:

  • ввійти у свій кабінет;
  • у вкладці для конвертування обрати валюту (тезер);
  • вказати валюту для виведення (гривні);
  • набрати кількість тезер, які необхідно обміняти;
  • вибрати спосіб виведення коштів на Приват24;
  • обрати клавішу «обмінювати».

Процес займає декілька хвилин, дозволяє швидко проводити потрібний обмін. Заробляння коштів на крипті набирає все більшої популярності, й сьогодні не є проблемою конвертування вказаної валюти в національну. Велика кількість додатків дозволяє проводити обміни криптовалюти на інші грошові одиниці.