Ролики зсувного даху тенту

Коли причепи і напівпричепи мають таку комплектацію, як тенти, що зсуваються, то процес навантаження і розвантаження стає ефективним. У цьому враховується безвідмовне функціонування всіх деталей конструкції.

Ролики зсувного даху тенту в системі тенту є важливим елементом. Від їхньої якості залежить інтенсивність експлуатації транспортної техніки. Буде забезпечене легке зсування штор без заклинювання. Будь-які прояви навколишнього середовища не вплинуть на деталь, яка виготовлена згідно з тими вимогами, які до неї пред’являються.

Тенти мають особливості у своїй конструкції та поділяються на два типи. Перший – верхні та бічні штори пересуваються одночасно. У другому варіанті передбачено обмеження у зрушенні. Рухається або дах тенту або його бічна частина. Але таке обмеження виправдане. Залежно від специфіки вантажу використовують потрібний варіант.

Роликові елементи конструктивно прості. За основу взято коліщатко з гайкою певного діаметра. Розглядається і комплект із болтом. Він повинен підходити для гайки того діаметра, про який заявлено.

Компанія «Комтранс Україна» пропонує якісну фурнітуру для вантажних автомобілів. Забезпечити надійність, а отже, і безпеку – основне призначення кожної деталі та елемента транспортної техніки. Купуючи ролики необхідно врахувати призначення зсувних систем, їх тип, розмір і, звичайно, якісні характеристики продукту.

Щоб тентова система серйозно не пошкоджувалась, необхідно стежити за зсувною конструкцією даху. Якщо настав час для заміни роликів, цей процес відкладати не варто. Інтенсивна експлуатація зсувної конструкції збільшує знос напрямних. Про них часто ударяються роликові елементи каретки. Своєчасна заміна цих деталей збереже сполучні пластини та підйомники. Вчасно куплені ролики зсувного даху тенту залишать у робочому стані і напрямні.

Є ще ряд негативних чинників, що впливають на збереження роликів. Це удари та коливання каркасу під час руху вантажного автомобіля. Зсув крижаного або засніженого даху. Додаткові навантаження на весь механізм – прямий шлях до поломки. Система зсуву, оснащена застарілим покриттям – ще один із несприятливих факторів. Тент, термін придатності якого минув, дає усадку. Окремі зони провисають і стають місцем скупчення води чи снігу. Система втрачає здатність безперешкодного зсування та розсування.

Заощадити трудові та фінансові ресурси можна виключно зі справною технікою. Це перевірений факт.