Послуги завірення перекладу

Послуги завірення перекладу

Бюро перекладів TranslationStudio https://www.byuroperevodov.com.ua у Києві, крім послуг перекладу, також надає послуги завірення перекладу https://www.byuroperevodov.com.ua/notarialniy-perevod-dokumentov/ . Ми надаємо послуги завірення печаткою Бюро або нотаріальне посвідчення документа у нотаріуса. Замовити завірення в нашому Бюро дуже зручно, де б Ви не знаходилися на даний момент: в Україні чи за кордоном, все, що Вам потрібно – це надіслати скан копії документів нам у пошту та вказати всі вимоги: мову перекладу, вид завірення та дату на коли вам потрібні готові документи.

Далі, через день чи два, Ви просто заберете завірений переклад документів у нас в офісі, який знаходиться у самому центрі ділового Києва – на Подолі, або ми надішлемо Вам скан копії електронною поштою чи кур’єрською доставкою. Таким чином, звертаючись до нас, Ви отримуєте готовий пакет документів для подання до різних офіційних установ, наприклад, до посольства чи консульства, до банку, міграційної служби чи РАГСу.

Якщо Ви хочете поїхати жити, навчатись чи працювати закордоном або Ви, навпаки, приїхали в Україну з іншої країни, у будь-якому випадку Вам знадобиться завірений переклад документів, що підтверджують Вашу особу, освіту, платоспроможність тощо.Завдяки тому, що наша агенція успішно працює вже не перший рік, якість та професіоналізм наших послуг вже добре знайомі співробітникам офіційних установ, а наші завірювальні написи відповідають усім необхідним вимогам. Таким чином, подаючи документи, переведені та завірені в нашому Бюро, навіть якщо ви замовляли швидкий переклад на англійську.

Ви не зіткнетеся з проблемами невідповідності тексту будь-яким вимогам, а подача документів не буде для Вас складною та стомлюючою процедурою.Зіткнувшись з необхідністю, наприклад, замовити переклад іноземних документів , Ви позбавите себе всіх тягарів пошуку виконавця і позбавитеся всіх можливих проблем з неправильно завіреним документом, звернувшись до нашого Бюро.

Ми працюємо з найкращими в Україні дипломованими фахівцями іспанської мови, а також з носіями іспанської мови, щоб забезпечити нашим клієнтам точний, якісний переклад як з іспанської, так і на іспанську https://www.byuroperevodov.com.ua/blog/ispanskiy/.Більше інформації про види засвідчення та дані про послуги Ви можете прочитати на нашому сайті.Замовити переклад, уточнити його вартість і терміни виконання або задати питання, що виникли у Вас, Ви можете, заповнивши форму на сайті або за телефонами. Ми завжди будемо раді відповісти!