Посібник по вибору найкращої люстри

Посібник по вибору найкращої люстри

Незалежно від того, чи шукаєте ви ідеальний новий освітлювальний прилад, щоб задати тон у вашому передпокої або фойє, або елегантне головне світло, щоб прикрасити вашу кухню або вітальню, люстри — це стильний вибір, який може створити функціональний фокусний центр для будь-якої обстановки.

Від традиційних кришталевих стилів до сучасних металевих варіантів всіх розмірів, люстри більше не обмежуються заміськими будинками або традиційною естетикою. Однак вибір правильної люстри для вашого будинку не завжди є простим завданням. Для того, щоб допомогти купити люстру, ми підготували цей зручний посібник.

Стиль люстри

При виборі стилю люстри найважливішими факторами, які слід враховувати, є те, в якій кімнаті ви плануєте її повісити, дизайн інтер’єру даної кімнати і її розмір. Адже крім забезпечення корисного джерела світла для певної кімнати, стиль, розмір і функція певного простору допоможуть вам визначити, який тип стилю люстри буде працювати найкраще.

Як вибрати люстру для вітальні

Для багатьох будинків та квартир вітальня являє собою найбільш часто використовувану кімнату будинку. З основною функцією надання вам і вашій родині місця для відпочинку і проведення часу з близькими, ця зона з високою прохідністю є ідеальним місцем для того, щоб зробити її елегантною з точки зору естетики і стилю.

Незалежно від того, чи відображає ваша вітальня традиційний або сучасний стиль інтер’єру, люстра, яка виступає в якості головного фокусного центру всієї житлової зони, має силу завершити образ, до якого ви прагнете. Пам’ятайте, що люстри ніколи не будуть тихими і абсолютно стриманими — вони, за визначенням, гламурні і сміливі. Маючи це на увазі, мисліть масштабно, коли справа доходить до освітлення вашої вітальні. Зробіть грандіозну заяву за допомогою багато прикрашеного позолоченого стельового світильника або доповніть сучасний житловий простір своєї мрії суперсучасною люстрою в стилі супутника.

Як вибрати люстру для кухні

Коли справа доходить до вибору люстри для кухні, слід враховувати три основні фактори. До них відносяться:

  • Розмір люстри — Вибір правильного розміру люстри для кухні має важливе значення. Вам потрібно уникати перевантаження простору над вашим столом, не вибираючи занадто маленьке світло, яке не робить необхідну заяву. Відповідно, для кухні вам слід підібрати люстру, яка має розмір більший за середній.
  • Розмір столу — Крім загального розміру кімнати, розміри вашого обіднього столу також повинні бути враховані. В ідеалі, ви хочете, щоб люстра була ідеально пропорційною по відношенню до столу. Для того, щоб зробити це, гарне емпіричне правило полягає в тому, щоб переконатися, що розмір люстри становить від половини до трьох чвертей ширини вашого столу. Також важливо подумати про довжину ланцюга. Як правило, нижня частина люстри повинна бути приблизно на 75 см вище столу.
  • Стиль — Коли справа доходить до стилю, будьте прості і вибирайте люстру, яка відповідає декору вашої кухні. Хоча ці освітлювальні прилади завжди повинні робити заяву, найкраще використані люстри не тільки виступатимуть в якості фокусної точки для вашої кухні, вони також зв’яжуть всю кімнату разом.

При покупці якісної та красивої люстри дуже важно звернутися до перевіреного та надійного інтернет-магазину, щоб отримати не тільки хороший товар, але й професійну консультацію.