Переобладнання автомобілів в Україні

Переобладнання автомобілів в Україні

Для багатьох власників автотранспортних засобів переобладнання мікроавтобуса на вантажну модифікацію є дуже актуальним заходом. Досвідчені фахівці компанії «Автополімер», які здійснюють професійну переробку автотранспорту, грамотно вирішують всі завдання, що стосуються даної проблеми. Висококваліфіковані спеціалісти нашого підприємства, маючи великий досвід, використовують тільки найновіше обладнання.

Автовласників тішить, що вартість переобладнання автомобіля в нашому підприємстві, що базується на специфіці робіт, завжди досить демократична. Велику тривалість експлуатаційного терміну майстри «Автополімера» гарантують завжди, причому кінцевий результат у кожній ситуації відповідає побажанням автовласника.

Послуги з переобладнання автомобілів в Україні

При оформленні переробки салону мікроавтобуса ви можете замовити таку необхідну послугу, як установка і врізка скла. Не меншою високою популярністю користується й влаштування звукоізоляції в салоні. У вантажівках відсутній шумовий захист від зовнішніх впливів, тому звукоізоляція при їх переробці вкрай необхідна. У діапазоні послуг є також установка кондиціонера та пічного обладнання. Ця умова є обов’язковою для мікроавтобусів.

Як додаткову послугу при переобладнанні автомобілів в Україні клієнти нашої компанії можуть замовити специфічний салонний тюнінг або заміну обшивки. Але такого роду послуги також ще не межа можливостей майстрів компанії «Автополімер». Мі завжди можемо встановити радар-детектори, парктроніки, автомобільну сигналізацію, стельові монітори, ксенонові фари, навігаційну систему, а також виконати інший широкий спектр робіт. Звернутися за консультацією ви можете на портал «Автополімери» (в режимі онлайн-чату) або зателефонувавши нашим фахівцям.

Особливості переобладнання мікроавтобуса на вантажний

Розцінки на послуги, що пропонуються компанією «Автополімер», обов’язково порадують кожного, хто звернеться до нас. Здійснюючи переробку фургона в мікроавтобус, наші фахівці погоджують з клієнтом як попередній список послуг, так і перелік необхідних  матеріалів. Переобладнання транспортного засобу в компанії «Автополімері» обійдеться недорого кожному клієнту.

Після переобладнання вантажних авто замовник отримує:

  • підвищення рівня комфорту;
  • покращення властивих автомобілю функціональних можливостей;
  • збільшення терміну служби та покращення якості.

Замовляйте переобладнання фахівцям «Автополімеру» — ми раді кожному!