Особливості навчання в Німеччині

Особливості навчання в Німеччині

Навчання в Німеччині — це чудова можливість для студентів з усього світу. Німецькі університети є одними з найкращих у Європі. Вони надають якісну освіту та постійно розробляють нові інноваційні програми.

Щоб навчатися в Німеччині, потрібно вступити до університету або отримати стипендію. Процес подання заявки складний і вимагає багато роботи з вашого боку. Ви повинні переконатися, що ваше резюме буде достатньо конкурентоспроможним, щоб виділятися серед сотень резюме інших претендентів.

Для вступу необхідно мати відмінні оцінки, вільно володіти німецькою та англійською мовами, брати участь у різноманітних позакласних заходах та проявляти лідерські якості.

Послуги Startstudy:

  • Прямий вступ до німецького ВНЗ
  • Підготовчий коледж у Німеччини з подальшим вступом
  • Мовні курси з подальшим вступом
  • Курси німецької мови онлайн або в офісі у Києві
  • Курси німецької мови для дітей і дорослих у Німеччині, Австрії і Швейцарії
  • Мовні курси і підготовчий коледж у Німеччині з подальшим вступом

Навчання в Німеччині — багато переваг

Навчання в Німеччині пропонує студентам багато переваг. Німецька система освіти є однією з найкращих у світі, і її визнають у всьому світі. Навчання в німецькому університеті дає вам доступ до високоякісної освіти, що може стати важливим фактором для майбутнього працевлаштування.

Навчання в Німеччині – це не лише отримання освіти, це також знайомство з різними культурами та знайомство з новими людьми з усього світу. Навчання за кордоном дає вам абсолютно новий погляд на свою країну та себе.

Варто зазначити, що деякі німецькі університети є одними з найкращих у Європі та світі.

Німецькі університети відомі високою якістю освіти. Вони посіли перше місце в Європі та третє у світі за версією QS World University Rankings.

Вступити до німецького університету можна двома способами:

  • подання заявки на програму бакалаврату, або
  • подання заявки на аспірантуру. Для останнього зазвичай потрібен ступінь бакалавра іншого університету.

Навчання у Німеччині та інших країнах

Перша відмінність між навчанням у Німеччині та навчанням у США – це рівень знання мови. Університети німеччини не такі суворі щодо мовних навичок, як американські університети, але перед тим, як їхати навчатися за кордон, краще володіти вільно.

Інша відмінність полягає в тому, що німецькі університети більше зосереджені на практичних навичках і навичках реального життя, ніж на теорії, тобто вони вчать студентів самостійно мислити. Єдине, що німці роблять дуже добре, це навчання студентів, як працювати в команді та співпрацювати з однолітками.