Оренда авто у Львові: покращений сервіс від компанії Avis

Популярність такої послуги, як прокат авто, щорічно збільшується – туристи та ділові люди, які регулярно переміщаються на далекі відстані, все частіше відмовляються від поїздок на особистому транспорті та воліють орендувати машину. У такій поведінці є певні переваги: повноцінний відпочинок у потягу, економія на бензині, але при цьому чудова мобільність та можливість встигнути виконати заплановані справи. Щоб отримати напрокат авто улюбленої марки в ідеальному стані, достатньо скористатися послугами компанії Avis.

прокат авто у Львові

Оренда авто: розкіш чи необхідність

Стрімкий ритм сучасного життя диктує свої умови. Щоб бути успішним, потрібно бути мобільним. Однак утримувати власний автомобіль – дороге задоволення, адже потрібно:

  • регулярно обслуговувати ТЗ;
  • часто заправляти машину;
  • забезпечити надійне місце для паркування.

Відмінна альтернатива – прокат авто у Львові. Замовляючи таку послугу в компанії Avis, кожен клієнт отримує справну машину улюбленої марки (можна не турбуватися про поїздки в автосервіс), з повним баком (достатньо для їзди протягом усього дня), яка за необхідності буде доставлена за вказаною адресою.

Орендований автомобіль можна брати тільки у випадку гострої потреби, і в цьому ще один плюс такого підходу. Це дозволяє заощаджувати сімейний бюджет, але залишатися мобільним, коли цього вимагає ситуація. Потрібно вибирати компанію з великим автопарком – це дозволить отримати авто улюбленої марки та переміщатися зі звичним комфортом. Замовляючи оренду автомобіля в аеропорту Львова, можна заощадити час і не їхати на станцію прокату.

Спеціальні пропозиції від компанії Avis

Поліпшений сервіс та турбота про клієнтів – головні принципи міжнародної компанії Avis. Відмінна можливість зробити орендовані автомобілі максимально доступними – акції та спеціальні пропозиції. Гості та мешканці міста Львова можуть скористатися вигідними умовами для оренди авто, вибравши одну із доступних послуг:

  1. Сплатити зараз – спеціальна опція для одночасної економії грошей та часу. Оплачуючи прокат авто при онлайн-бронюванні, кожен клієнт отримує знижку 10%.
  2. Вікенд напрокат – чудова можливість забронювати машину на наступні вихідні (з ранку п’ятниці до вечора понеділка). Діє спеціальний вигідний тариф.
  3. Авто з доставкою – потрібно повідомити про свої переваги менеджеру компанії Avis та назвати адресу для подачі авто, а після цього просто дочекатися вибраного транспортного засобу.

Вигідна оренда авто у Львові, покращений сервіс та допомога на дорозі – те саме поєднання умов, яке приваблює багатьох клієнтів, які встигли оцінити послугу машина напрокат.