Найкращі корейські креми навколо очей

Найкращі корейські креми навколо очей

Основний секрет і запорука популярності корейської продукції досить простий, він полягає в ідеально вибудуваній послідовності, де кожен засіб приносить свій приголомшливий ефект. Крем у подібній «симфонії» є одним з найбільш незамінних.

Історія корейської косметики, як і її концепція, заслуговує на окрему увагу. Вона простежується в складах і лаконічних, стильних дизайнах усіх «баночок».

Переваги корейської косметики

Корейська косметика — справжній тренд останніх років, коли навіть прихильники професійного догляду переходять на незвичайні й часто незрозумілі на перший погляд багатоступінчасті засоби.

Той, хто тільки знайомиться з корейськими засобами, найімовірніше, здивується асортименту і кількості доглядових складових. Ознайомитись з ассортиментом можна за посиланням: https://naturel.ua/catalog/koreyskaya_kosmetika/krema_pod_glaza/.

Чим ще здивує корейська косметика:

  • ефективністю — якщо дотримуватися простої послідовності в догляді, всього за кілька тижнів буде видно результат;
  • базовими складами — до складу корейської косметики входять перевірені роками активні компоненти;
  • доглядом для всіх типів шкіри — саме кількість лінійок під різні проблеми і дає змогу істотно поліпшити стан епідермісу.

Корейська косметика, особливо та, що належить до люксової, має ще одну перевагу — неймовірно красиве оформлення. Зазвичай бренди створюють унікальний дизайн, за яким їх легко відрізнити від схожих виробників. Зв’язок із багатою історією Кореї часто відбивається на формі та навіть змісті «баночок».

Корейські та європейські креми для обличчя: чи є різниця?

Популярність корейських засобів довгий час не давала спокою косметологам і дерматологам у всьому світі. Одні з них заявляли, що засоби підходять винятково для азіатського типу обличчя, а інші сумнівалися, що подібні склади є робочими.

Згодом корейська косметика почала з’являтися на поличках європейців. Не менш популярною вона стала і в Америці. Недорогі засоби корейського виробництва, які першими увірвалися на ринки, давали значний результат.

Крем для обличчя — основа, і навіть у європейській спрощеній системі догляду він посідає важливе місце. За своєю суттю, він є не лише завершальним етапом, а й виконує одразу кілька функцій. На відміну від європейських кремів, корейські часто дають певний ефект, такий як непомітне світіння чи відбілювання, що одразу позитивно позначається на зовнішньому вигляді.

На відміну від європейців, які полюбляють робити доглядові креми з SPF-захистом, корейці створюють для подібних потреб 2 окремі продукти. Так і утворюється багатошаровість корейського догляду. Ще однією відмінністю азіатських косметичних засобів є «закриття» попереднього догляду — сироватки або есенції, чого в європейській системі практично немає. Крем у рази підсилює ефект косметики, нанесеної на обличчя до нього.

Відмінною рисою корейської системи є і наявність емульсії, яка для європейців ніщо інше як легкий крем. Азіатські жінки буквально борються за вічно молоду шкіру, тому використовують емульсію, а потім ще й крем.

Як вибрати корейський крем для обличчя?

Якщо заглибитися в концепцію корейської системи, то все стає цілком зрозумілим. У базовому догляді має бути якісне очищення, частіше двофазне, тонізація, зволоження або розв’язання проблеми за допомогою есенцій і сироватки, і завершення догляду — крем. У будь-якій зі спрощених схем має бути важча кремова текстура. Вона не тільки завершує всю систему, а й захищає шкіру протягом дня.

Що стосується видів корейських кремів, то їх існує неймовірна кількість. Причина також банальна, корейські жінки люблять змінювати догляд, швидко реагуючи на будь-які зміни шкіри.

Серед простих типів кремів можна виділити:

  • денні — вони мають більш легку текстуру;
  • спеціальні — виконують певну роль, наприклад, антивікові або протизапальні креми.

Підібрати оптимальний крем не складе труднощів, якщо знати про стан своєї шкіри. Є й низка простих правил, як підібрати засоби, які завершують догляд:

  1. Після 25 років кореянки переходять на антивікову косметику, за принципом: запобігти проблемі легше, ніж потім її виправляти. Приклад — універсальний крем з EGF і ретинолом.
  2. Якщо є запалення або пігментні плями, спочатку потрібно вилікувати шкіру, але не забувати і про зволожувальні компоненти. Оптимальним варіантом стануть креми з центеллою, керамідами або гіалуроновою кислотою. Крім зменшення запалень, засоби дають змогу достатньо наситити шкіру. Хороші варіанти: гель із чайним деревом із простим і зрозумілим складом, крем для обличчя з центеллою азіатською.
  3. За наявності яскраво вираженої пігментації в денний час поза сезоном потрібен сонцезахисний крем з SPF не менше 30.
  4. Наявність перших ознак старіння, дрібні зморшки і сухість на обличчі — ознаки зневоднення, а тому зволожувальний і живильний креми мають бути присутніми в догляді. Почати вводити в рутину можна крем-гель з олією лосося або живильним крем з колагеном, який краще використовувати на ніч.
  5. Для молодої і не проблемної шкіри підійдуть лінійки для відновлення захисного бар’єру і базового зволоження, наприклад, з прополісом або медом.

Сезон року — важливий фактор для складання догляду. Влітку в ньому практично відсутні потенційно небезпечні активні компоненти, як-от ретинол або кислоти. Так шкіра менше схильна до небезпеки виникнення пігментних плям.

Взимку подібним активним компонентам приділяють особливу увагу. Восени та навесні можна добре поєднувати засоби з вітаміном С і антивікові компоненти. Для тих, хто вперше пробує корейську косметику, підійде заспокійливий крем для чутливої шкіри і крем для обличчя з муцином равлика. Вони дозволять відновити епідерміс після введення активних компонентів.

У любителів корейської косметики є свої фаворити серед кремів. До них відносяться живильні засоби і ті, у складі яких велика концентрація різних кислот. Перед літом вони здатні буквально перетворити шкіру, прибравши лущення, чорні цятки, запалення і сліди від них. Навесні доречно використовувати засоби з ретинолом.

Чи є протипоказання?

Будь-який косметичний засіб може викликати алергічну реакцію, особливо якщо вводити багато активних компонентів одночасно. Індивідуальна непереносимість ніяк не залежить від походження крему, а тільки від компонентів.

Реакції, які вписуються в межі норми:

  • на вітамін С виникають місцеві реакції, такі як почервоніння, але вони мають швидко минати;
  • після введення ретинолу навіть у невеликому відсотку концентрації можливі місцеві реакції, поки шкіра не звикне;
  • невелике лущення відзначається на кислотні продукти, але воно також швидко минає.

Протипоказання стосуються у разі використання усіх засобів. В один час не можна використовувати ретинол, кислоти і вітамін С. Для мінімізації наслідків використання активних компонентів у ранковий час краще віддати перевагу заспокійливій і відновлювальній косметиці.

Який склад крему найефективніший?

Ефективність корейських засобів досягається завдяки складу. Активні компоненти створюють певний ефект. Зволожувальні інгредієнти, такі як жожоба, ланолін і сквален підійдуть буквально будь-якій шкірі. Кераміди і відновлювальні компоненти, наприклад, центелла, можуть бути в арсеналі молодої та вікової шкіри.

До «робочих компонентів» належать вітаміни, такі як А і Е, С. Кожен із них виконує свою функцію. Кислоти в складі крему зазвичай мають меншу концентрацію, ніж у сироватці або тонері, тому не тільки ефективні, а й дбайливі для шкіри.

Який корейський крем вибрати: нетипові компоненти

Є причина, чому корейську косметику люблять у світі, і вона полягає у складі. Окрім звичних засобів із кислотами чи зволожувальними компонентами, на етикетці крему можна помітити центеллу чи сік невідомої рослини.

«Космецевтика корейського виробництва часто використовує різні екстракти, наприклад, женьшеню або рису — компоненти для нас незвичні, але ефективні.»

Корейські компоненти, які вже показали свою ефективність:

  • аденозин — один із «захисників» клітин від окислення, що призводить до передчасного старіння шкіри;
  • алантоїн — протизапальний і протимікробний засіб;
  • арбутин — компонент, який ефективно бореться з будь-якого роду пігментацією;
  • сік алое — заспокоює і загоює;
  • маточне молочко — відновлює і живить;
  • ніацинамід — інгредієнт для боротьби з проблемною шкірою.

Боятися словосполучення «активні компоненти» не потрібно. Корейські засоби знамениті й тим, що вони рідко сприяють забиванню пор або погіршенню стану шкіри.