Можливість для ФОП: Checkbox пропонує безкоштовне використання ПРРО до кінця року!

Можливість для ФОП: Checkbox пропонує безкоштовне використання ПРРО до кінця року!

Починаючи з 1 серпня 2023 року, відновлене обов’язкове використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Новий Закон України від 30.06.2023 року № 3219-ІХ приніс із собою зміни, які стосуються відповідальності за невиконання вимог щодо РРО. Про це та багато іншого розповімо вам докладніше.

Обов’язковість використання РРО/ПРРО для ФОП

Згідно з Законом, використання РРО/ПРРО є обов’язковим для таких категорій ФОП:

  • ФОП ІІ-ІV груп, незалежно від виду діяльності та обсягу доходу;
  • ФОП на загальній системі оподаткування.

Чи можна уникнути штрафів, не маючи РРО?

Відповідь на це питання негативна. Згідно із законодавством, відсутність РРО для ФОП після 1 серпня 2023 року може призвести до штрафів та санкцій. До закінчення воєнного стану, але не пізніше 01.08.2025 року, передбачено зменшений розмір штрафних санкцій за незастосування РРО/ПРРО, невидачу розрахункового документу або видання його на суму, меншу за суму покупки. Ця положення стосуються ФОП-єдинників, не платників ПДВ, які займаються торгівлею. Розмір штрафу — 25% вартості проданих з порушенням товарів/послуг за порушення, вчинене вперше та 50% за кожне наступне порушення. Раніше — 100% та 150% відповідно.

Акція для ФОП від Checkbox

Checkbox – провідний постачальник програмних кас для автоматизації розрахункових операцій (ПРРО). Checkbox запустив акцію, яка дозволяє ФОП безкоштовно скористатися програмним РРО до кінця року! Ось деталі:

Умови акції

  1. Акція доступна лише для нових клієнтів Checkbox, які реєструються у системі до 01.09.2023 та раніше не користувалися ПРРО.
  2. Період безкоштовного використання триватиме до 01.01.2024. Після цієї дати каси будуть переведені на стандартну тарифікацію.
  3. В акції можуть взяти участь фізичні особи-підприємці.

*Зазначена «безкоштовність» передбачає символічну оплату 1 грн./міс. за тарифікацію ПРРО.

Не упустіть можливість зекономити на витратах та полегшити процес роботи з ПРРО завдяки акції від Checkbox.

Докладніше про умови акції можна дізнатися за посиланням тут.