Грилі від Weber: коли все продумано до найменших деталей

Грилі від Weber: коли все продумано до найменших деталей

Масштабне виробництво грилів бренду Weber почалося з ідеї, що була реалізована на задньому дворі звичайної американської родини. Кожен товар має ергономічну структуру, виготовлений з надійних матеріалів, має від виробника гарантію на експлуатацію без поломок та відповідає всім вимогам безпеки.

Свіжі стейки потрібного ступеня прожарювання, овочі на грилі, риба з хрусткою скоринкою, піца чи бургери – для грилів Weber від офіційного представника компанії немає нічого неможливого. Моделі для вулиці, для дому, портативні для подорожей – зроблять барбекю з родиною та друзями ще веселіше та приємніше. Тепер все – від гриля до лопатки – можна придбати в одному місці. А ще отримати гарантію на товари, послуги встановлення та обслуговування. 

Переносний гриль Weber

Weber – частина американської мрії на відстані однієї покупки

Гриль – вдала ідея для тих хто цінує швидке, корисне та смачне харчування. Адже під час такого способу приготування:

  • страви зберігають приємні смакові якості та набувають неповторного аромату;
  • калорійність їжі нижча, ніж з іншими методами термічної обробки, бо немає потреби використовувати олію чи будь-який інший жир, а ті, що є, випаровуються під дією температури;
  • обробка на вогні зберігає всі корисні якості, не змінює хімічний склад продукту.

Ще одна перевага використання гриля – це зручність. Бренд Weber пропонує клієнтам:

  1. Грилі: газові, вугільні, електричні, пелетні. Є стаціонарні, переносні та портативні моделі на будь-який смак та бюджет.
  2. Вугільні коптильні.
  3. Решітки та тримачі.
  4. Запасні частини та компоненти.
  5. Мати та килимки.
  6. Посуд та інструменти для готування.
  7. Предмети для догляду, чищення та зберігання грилів.
Електричний гриль з підставкою

Магазин Weber пропонує придбати все необхідне в одному місці. На сайті передбачена система фільтрів, сортування та пошуку, щоб полегшити клієнту процес підбору. Яскраві та чіткі фото з кількох ракурсів – можливість оцінити не лише технічні, а й естетичні параметри товарів. 

Чому гриль від бренду Weber – надійний помічник для барбекю

Для тих, хто мріє про веселі вікенди на свіжому повітрі чи затишні вечірки у себе вдома, гриль торгової марки Weber має все необхідне, щоб зустрічі проходили зі смаком та апетитним ароматом. Купівля такого обладнання – можливість зробити харчування здоровим та корисним. Це можливо завдяки матеріалам, що використовуються у виробництві грилів: жаростійкій та хромованій сталі, фарфоровій емалі, чавуну, міцному пластику. 

Продукція Weber проста в догляді та чищенні, а поверхні, що контактують з їжею не накопичують запахи. Все це – запорука довготривалої роботи без втрати функціональності.