Фрискейт ролики: різновиди та особливості

Фрискейт або вільне катання – один з різновидів роллерного спорту, який передбачає швидкісне пересування з виконанням різноманітних трюків. Це професійне екстремальне катання, для якого потрібно вибрати правильні ролики. Асортимент роликових ковзанів дозволяє підібрати оптимальний варіант задля комфорту. При виборі потрібно звернути увагу на ряд особливостей роликів.

63a8ccb795570.png

Характеристики фрискейт роликів

Якщо ви хочете придбати фрискейт ролики, то обирайте між професійними та любительськими моделями. Перший варіант призначений для тих, хто хоче серйозно зайнятись ролерним спортом, а другий – тим, хто сприймає катання як розвагу. При виборі моделі враховуйте наступні параметри:

  • кількість та діаметр коліс – є моделі з трьома або чотирма колесами, що впливає на показники швидкості та стійкості;
  • жорсткість каркасу – цей компонент визначає поверхні, по яким можна комфортно пересуватись на роликах;
  • матеріал виготовлення підшипників – не всі моделі можуть витримати агресивне катання з виконанням трюків;
  • тип рами – показник впливає на безпечність катання та зносостійкість конструкції.

На дизайн при виборі фрискейт роликів звертають увагу в останню чергу, хоча ви можете підібрати модель улюбленого кольору, яка відповідатиме вашому загальному стилю.

Коли краще вибрати фрискейт ролики

Моделі фрискейт роликів призначені для екстремального катання. Вони передбачають надійну фіксацію кінцівок, вироблені з міцних матеріалів, які добре переносять підвищені навантаження. Якщо вам потрібно вибрати ролики для навчання дитини, то зупиніть увагу на класичних роликових ковзанах. Фрискейт – це різновиди для експертів, які вважають катання на роликах невід’ємною частиною свого стилю життя.

У магазині Proroliki у Києві можна підібрати одну з десятків моделей фрискейт роликів. Вибір ви можете зробити онлайн, вивчивши великий асортимент товарів, детально ознайомившись з їхніми характеристиками. За необхідності ви можете відсортувати моделі роликів за виробником, типом рами, кількістю коліс, розміром, стилем катання та іншими параметрами.

Придбання фрискейт роликів – відповідальне завдання, адже від грамотного вибору залежить безпека катання. Тому не вибирайте перший варіант, що попав під руку. Ретельно вивчить характеристики, проконсультуйтесь зі спеціалістом, щоб пересування на роликових ковзанах для вас було максимально зручним та надійним.