Двигуни для техніки — надійні та практичні

Двигуни для техніки - надійні та практичні

Для сільськогосподарських робіт незамінними агрегатами є міні-трактор та мотоблок. Ця техніка є практично у кожного сучасного фермера і використовується для обробітку ґрунту для посадкових робіт. Основна складова і міні-трактора, і  мотоблоку — двигуни для техніки — силовий агрегат, без якого жодна подібна машина не запрацює.

Купити мотор на міні-трактор та інші сільськогосподарські інструменти можна в нашій компанії в інтернет-магазині «Болгарка.укр». Якщо трапляється поломка і господар має придбати двигун, то наш асортимент товару дозволить зробити виріб, який найкраще підійде для основної машини.

Особливості та кваліфікація двигунів

Основні характеристики пропонованих двигунів — наступні:

  • тип палива;
  • потужність двигуна;
  • метод охолодження;
  • об’єм двигуна;
  • об’єм бака.

Двигуни на мотоблоки також, як і двигун на міні-трактор, працюють на дизельному паливі або бензині. Вони однаково надійні, але фахівці рекомендують придивитися до першого варіанта. Ціна на дизельний двигун міні-трактора доступна, але залежить від потужності та інших складових. Потужність потрібно вибирати, виходячи з обсягу майбутніх робіт. Якщо поля для обробки мають велику площу і сам агрегат доводиться експлуатувати тривалий час, то двигун повинен бути потужним.

Перед тим, як придбати двигун, необхідно ретельно вивчити всі властивості безпосередньо бажаної  установки. Різні моделі мають свої особливості і орієнтуватися потрібно на той інструмент, який був встановлений раніше і з якихось причин вийшов з ладу. Також можна підібрати такий товар, який максимально йому відповідатиме.

Якщо установка та монтаж були виконані правильно і за інструкцією, то придбаний мотор служитиме достатньо довго. Не варто забувати, однак, і про періодичне обслуговування силового агрегату.

Охолодження в кожній моделі повітряне, спеціально нічого використовувати не потрібно.

Є вироби з різними обсягами двигуна та бака. Маючи характеристики силового агрегату, потрібно підібрати виріб, йому відповідний. Для того, щоб зробити ремонтні роботи своїм сільськогосподарським машинам, необхідно придбати оригінальні комплектуючі. Вони завжди є в нашому інтернет-магазині «Болгарка.укр». У нас двигун для садової техніки купити можна для будь-якої моделі та виду. Є універсальні двигуни, які можуть підійти для всіх видів мотоблоку. Звертайтесь, обирайте та купуйте!