Думаєте змінити роботу? Ось 6 професій майбутнього із зарплатою до $3 тис

У багатьох із нас наступають такі моменти, коли хочеться повністю змінити професію та знайти себе в чомусь новому. Одним з виборів стає сфера IT, яка вважається перспективною в плані оплати праці та кар’єрного росту. Обравши напрямок, можна досягти великих успіхів. А вчитися ви зможете самостійно. Наприклад, для цих цілей спеціально розроблені АйТі курси https://chiacademy.software/, де вчать як теоретичним, так і практичним основам. Розберемося, які 6 професій майбутнього вважаються найперспективнішими.

63bc24d74ff20.jpg

Розробники ПО

Такі фахівці, за оцінками аналітиків, будуть цінними на ринку ще дуже довго. Вони є частиною цілої команди в IT, адже в їх обов’язки входить створення систем для автоматизації різноманітних процесів. Без розробників неможливий розвиток сучасної технічної ери. А в їх функції входить:

  • аналіз даних;
  • розуміння роботи систем;
  • обслуговування та розробка систем.

Крім того, вони пишуть коди для створення бізнесу та послуг.

Веб-розробники

Спеціалісти відповідають за проектування, створення та керування різноманітними сайтами. Для цього вони повинні досконало знати мову програмування та використовувати її. Оскільки інтернет став великою частиною життя кожного, потреба в фахівцях не зникне.

Веб-дизайнери

Вони приймають безпосередню участь в створенні сайту та його обслуговуванні. Ці фахівці повинні досконало знати веб-дизайн та вміти використовувати його на практиці. Цього можна досягти, обравши якісні курси з веб-дизайну https://chiacademy.software/courses/web-design, де вас вчитимуть теорії та практиці. А кожна IT-компанія прагне мати в своїй команді таких професіоналів.

Аналітики даних

Наразі обсяг даних збільшується дуже швидко, адже комп’ютерні досягнення не стоять на місці. І різноманітні організації мають можливість збирати настільки детальну інформацію, що стає дедалі важче її зрозуміти та систематизувати. Тому компаніям потрібні професіонали, які можуть не тільки збирати дані, але й виявляти закономірності, розуміти тенденції та робити прогнози. Цим і займаються аналітики даних.

Менеджери платного трафіку

Вони мають велику роль майже в кожному бізнесі. Їхня робота полягає в тому, щоб створити вигідні платні медіа-кампанії, в тому числі в Google Ads і Facebook Ads, а також керувати ними. Ще менеджери проводять тести, визначаючи точки покращення для конверсії. Попит на таких фахівців лише росте через те, що без них можна зазнати великих збитків при створенні рекламної кампанії.

UX-дизайнери

Вони мають дещо інші функції, чим веб-дизайнери. Зокрема, спеціалісти відповідають за те, щоб дизайн сайту чи програми відповідав конкретним потребам користувачів. UX-дизайнери враховують досвід користувача і ведуть його по сайту, мотивуючи зробити клік. Таким чином, спеціалісти роблять все для того, щоб збільшити переходи на сайт.