Дипломатія барбера як одне з основних якостей перукарів

Барбер є однією з актуальних та затребуваних професій. Чоловічий перукар — це завжди престижно, впевнено та круто. Щоб завжди бути на висоті, барберам доводиться постійно вчитися, бути на тренінгах, розвиватися в різних напрямках.

У сьогоднішній статті ми поговоримо про особисті та професійні якості, які тримає у собі барбер. Про те, як потрібно поводитися, щоб бути кращим у своїй справі. Як виглядає портрет барбера.

Хто такий барбер?

Якщо ви думаєте, що в барбершоп ходять тільки заради того, щоб зробити стильну зачіску, ви помиляєтеся. Барбер для клієнта не тільки перукар, а й психолог, друг і дипломат.

Щоб мати точне уявлення про портрет барбера, потрібно знати про якості не тільки професійних, а й особистих. Не можна просто стригти або робити укладання, відпрацьовуючи робочий годинник. Бути барбером — це бути не тільки чарівником у своєму середовищі, а й стати другом чи товарищем для клієнта. Давайте розберемося докладніше у визначенні «барбер» у професійному світлі.

Чому чоловіки ходять у барбершоп?

Як ми вже домовилися, барбер це друг, дипломат і психолог. Чому? Це не простий перукар, який мовчки зробить стрижку. Барбер це товариш, який вас підтримає, зрозуміє, поговорить з вами про чоловіче і поділиться корисними чоловічими порадами.

Часом нам складно виговоритися чи поділитися про щось зі своїми близькими. То хто ж тоді вислухає? Звісно ж барбер! Барбер, який дасть вам життєві рекомендації, підбадьорить вас.

Висновок: барбершоп — це виключно чоловіче місце, де панує сильна та агресивна атмосфера.

Як повинен поводитися барбер зі своїми клієнтами

  1. Посміхатися і поводитися привітно. Обов’язково почніть свій сеанс із міцного чоловічого потиску руки.
  2. Запропонуйте щось випити, наприклад каву, чай чи міцний алкогольний напій.
  3. Запропонуйте сісти за чисте робоче місце і почніть розмовляти у звичайній дружній формі.

Комусь здається, що робити стрижку і спілкуватися легко, але насправді це не так. Дуже важливо, щоб ви змогли побудувати приємну та логічну розмову, щоб ваш клієнт розслабився і повністю довіряв вам. Не бійтеся підтримати свого клієнта, якщо він потребує підбадьорливих слів підтримки.

Однак, не забувайте про те, що є особисті межі у багатьох людей, які не захочуть, щоб чужа людина їх порушувала. У всьому має бути міра. Давайте підіб’ємо підсумки: створимо ідеальну фігуру «барбера».

Портрет ідеального барбера

Ідеальний барбер поєднує у собі ряд важливих та необхідних якостей. Якщо ви хочете стати барбером або вже є ним — запам’ятайте ці якості і прагнете тільки кращої позиції.

Адже на краще, а точніше до ідеального барбера завжди приходитимуть натовпи клієнтів. А натовпи клієнтів важливі, тому що вони несуть добрий прибуток для салону та для барбера. І так, як виглядає портрет ідеального барбера:

  1. Охайний та чистий вигляд барбера.
  2. Стильний вигляд.
  3. Вихованість та манери пристойності.
  4. Вміння підтримати будь-яку розмову.
  5. Вміння давати правильні та дієві рекомендації та поради.
  6. Високий професіоналізм у своїй справі.
  7. Бажання постійно вчитися, розвиватися та бути кращим.

Будь-якому власнику приємно мати у своєму барбершопі розумних, професійних, цікавих та товариських барберів. Де знайти барберів, наділених вищепереліченими навичками і характеристиками? Легко! У Києві знаходиться “ЦирульниК барбершоп”, де ви отримаєте не лише якісну та стильну стрижку, але й приємне спілкування, бажання повернутися знову.

Персонал барбершопа “ЦирульниК” завжди стежить за останніми новинками у стилі, стежить за новими конференціями та практичними тренінгами. Тут і можна сказати, що в даному барбершопі працюють барбери-дипломати. Якісні послуги, професійна поведінка персоналу, дружня атмосфера!