5 недорогих кросоверів, які не підведуть у дорозі

На ринку нових автомобілів кросовери займають перші місця продажів. Покупці цінують їх за прохідність, невеликий розхід палива та комфорт пересування у місті. На ринку вживаного транспорту поки переважають легкові автомобілі. Але все більше українців цікавиться недорогими та надійними паркетниками з пробігом до 5 років. Тому ми розповімо про п’ятірку кросоверів, які виявились найбільш міцними і надійними. 

q2vCSnJ6pecRD1u_PfWI6p0WdGOY_a0bxltUahKx9wKJdMh9eZE4quAdz1qL-q3mAUo1_Z5yFPZiqpC2jMnERWzD9SpC3MkdaMv7oJ3vkSgKkO19D9Y5guTGXihAkKEMBX-FeqJC_ALvZ2fbzhY5QL4

Німецька організація технічного огляду TUV провела дослідження, в якому проаналізувала, як часто власники різних кросоверів звертались у сервісні центри для ремонту. Дослідження стосувались виключно автомобілів, віком 4-5 років. Проаналізувавши дані, технічні експерти TUV виявили 5 автомобілів, які найрідше виходять із ладу за перші 5 років експлуатації.

  • На першому місці опинився Mitsubishi ASX — японський компактний кросовер. За перше п’ятиріччя його власники в середньому проїжджали 70 тис. км. Лише 5,7% із них повідомляли про поломки за цей період. 
  • Друге місце посіла модель Toyota RAV4, яка має дещо вищий показник поломок — 5,9%. 
  • Третє місце дісталось автомобілю Suzuki SX4. В середньому за 5 років він проїжджав 60 тис. км. За цей період 6,3% його власників звертались за допомогою до СТО. 
  • Четверте місце посіла модель Mazda CX-5 із показником поломок 7%, але дещо більшим пробігом, ніж попередник.
  • П’ятірку найбільш надійних кросоверів замикає Honda CR-V. Ця модель мала найбільший середній пробіг серед учасників дослідження — понад 90 тис. км. За 5 років експлуатації 7,6% її власників звертались за допомогою сервісних центрів. 

Mitsubishi ASX: найдоступніший паркетник із повним приводом

З переліку переможців японський ASX вигідно виділяється наявністю повного приводу, незалежної підвіски та надійного 2-літрового атмосферного двигуна. Крім того, він обійдеться дешевше за конкурентів. Вартість та комплектації нового Mitsubishi ASX можна дізнатись на сайті https://mitsubishi-motors.com.ua/asx офіційного дистриб’ютора. Це надійний автомобіль, на якому можна комфортно маневрувати міськими вулицями та безпечно почувати себе на бездоріжжі. 

iCnG2AxQ9lsxw0uFnyYqWS5iejOnjd-bPQ4MY77AUFnTi_7OAA7lHJGqdZInwDLu2YpHW1vsGpKorhdsotcZjiIXdJp71mhHWWA-PyNM05tpOe5_vybrVOeEFxEIOByKP63oCfr0aYt0UCK0HmrBlqQ

Особливої уваги заслуговує прохідність цього автомобіля. Короткі звиси його кузова та коротка база дозволяють безперешкодно долати круті пагорби та вільно пересуватись бездоріжжям. Компактний ASX зберігає стійкість та керованість на будь-якому дорожному покритті. Заощаджувати пальне, подорожуючи автомагістралями, допоможе передньопривідний режим 2WD. Система повного приводу 4WD дозволяє впевнено рухатись піщаною грунтівкою чи засніженими дорогами.