Який тип стабілізатора на 20 кВт і 9 кВт вибрати під певні завдання

Українські інтернет-магазини пропонують сотні пристроїв для стабілізації показників мережі, які відрізняються робочим діапазоном, кількістю фаз, точністю, корисними функціями та іншими параметрами. Прискорити пошуки допомагає попередній вибір типу стабілізатора на 20 кВт і 9 кВт, адже саме він визначає ключові властивості приладу. Від способу здійснення регулювання електричного сигналу залежить швидкість реакції, відхилення, термін служби, ціна моделі. А визначити відповідний тип нормалізатора можна самостійно — достатньо знати особливості кожного.

Відмінність різних типів стабілізатора на 20 кВт і 9 кВт

Головне завдання нормалізатора — оперативно стабілізувати показники мережі, запобігши негативному впливу зниженої, підвищеної та перепадів напруги на техніку. Кожна модель успішно виконує це завдання, проте сам процес безпосередньо залежить від конструкції: одні використовують реле для перемикання обмоток трансформатора, інші — сервопривід з метою переміщення щітки вздовж обмотки. Є навіть пристрої, які зовсім не вдаються до механічних компонентів, довіряючи весь процес електроніці.

Стабілізатор на 20 кВт і 9 кВт - який краще

З огляду на підвищений попит на стабілізатор на 20 кВт і 9 кВт, розберемо найкращі саме для цих моделей типи нормалізації:

  • релейний — простий і доступний за ціною варіант. Стабілізація здійснюється завдяки електромагнітним реле, що перемикають обмотки трансформатора. Релейні моделі не користуються особливим попитом через невеликий термін служби (3-5 років) і повільну реакцію на зміни (в середньому 100 мс);
  • сервопривідний — плавне регулювання з високою точністю. Коли вхідна напруга відхиляється від допустимих параметрів, сервопривід переміщує щітку по обмотці трансформатора. В інтернет-магазині https://voltmarket.ua/ можна купити стабілізатор Елекс 9 кВт сервопривідного типу з точністю 98%, терміном служби 10-15 років, але низькою швидкістю реакції — близько 500 мс;
  • електронний — швидка нормалізація без механічних елементів. У моделях є напівпровідникові ключі, які перемикають обмотки трансформатора. Так вдається забезпечити швидку (10-20 мс), точну (98-99%) і безшумну стабілізацію напруги.

Електронні стабілізатори напруги 20 кВт і 9 кВт можна розділити на два підтипи. У симісторних моделях використовується один симістор для управління напругою, а в тиристорних регулювання здійснюється завдяки двом тиристорам, які працюють у протилежних напівперіодах струму.

Перші моделі простіші, дешевші, компактніші, але мають обмежену потужність і гірше справляються в системах з високим навантаженням. А тиристорні вирізняються більшою точністю і швидкою реакцією, але мають складнішу схему управління, тому можуть використовуватися в промислових установках і для захисту чутливої електроніки.

Якого різновиду купити стабілізатор Елекс 9 кВт: корисні рекомендації

Cтабілізатор напруги Елекс 9 кВт - який тип вибрати

Вибір типу стабілізатора напруги Елекс 9 кВт і 20 кВт слід робити з урахуванням конкретної ситуації. Якщо шукайте недорогий варіант для приміщень з нечастими і незначними стрибками напруги, тоді розгляньте релейні моделі. Якщо відхилення в мережі відбуваються досить часто, але вони не різкі, придивіться до сервопривідних нормалізаторів. А для приміщень з великою кількістю електроніки, частими і різкими перепадами напруги підійдуть найсучасніші електронні пристрої.

В інтернет-магазині Voltmarket можна купити стабілізатор Елекс 9 кВт обох підтипів електронних моделей. З огляду на індивідуальні особливості, тиристорні пристрої зазвичай застосовуються для захисту чутливої техніки, і часто їх купують для встановлення в офісі. А симісторні частіше купують для побутового використання, де потрібна проста й економічна схема стабілізації.

Незважаючи на важливість правильно підібрати тип стабілізатора напруги Елекс 9 кВт, враховуйте й інші параметри, уважно вивчайте відповідні моделі. І в інтернет-магазині Voltmarket для цього створено комфортні умови: під кожен товар розроблено сторінку з фото і відео оглядом, докладним описом і характеристиками, відгуками. Якщо ж знадобиться професійна допомога, зверніться до технічних фахівців, скориставшись безкоштовним зворотним дзвінком!

Автор: Куртов Сергій Володимирович (Voltmarket).