Як збудувати енергоефективний будинок

Як збудувати енергоефективний будинок

Сьогодні українці все частіше звертаються до енергоефективного домобудівництва. Навіщо переплачувати за використання енергоресурсів, якщо вони й так коштують недешево? Чи не краще один раз інвестувати в будівництво власного будинку, а потім — заощаджувати?

Енергоефективне житло може бути різним – кам’яним, із дерева, цегли, тощо. Особливості технології впливають на ціну будівництва енергоефективного будинку.

Як побудувати енергоефективний будинок – вибираємо матеріали

Цегляні споруди виглядають надійно, ефектно, але обходяться недешево через вартість самого матеріалу та трудовитрат. Тяжкі стіни вимагають капітального фундаменту. А щоб будівля вийшла енергоефективною, її необхідно додатково утеплити.

Багато сімей віддають перевагу житлу з піно- і газобетону. Це більш економні, проте не найвигідніші варіанти будівництва житла. Вони також, як і цегляні, вимагають усадки та застосування додаткового утеплення.

Якщо ви хочете заощадити не тільки у майбутньому на енергоресурсах, а й у процесі проведення робіт, зверніть увагу на каркасну технологію. Така технологія лозволяє збудувати енергоефективний будинок за адекватну ціну.

Де знайти проекти будинків та інших будівель

Компанія «Sweet Karkas» вже не перший рік займається будівництвом житла та інших будівель адміністративного, комерційного призначення по каркасній технології.

У нас ви можете замовити не лише проект, а й зведення будівель у різних комплектаціях. Ми можемо збудувати тільки коробку-каркас або провести повний цикл будівельних робіт. Вибираючи другий варіант, наші клієнти отримують можливість отримати проект будівлі в подарунок.

Переваги каркасної технології:

  • Лише кілька місяців очікувань – і ви зможете жити у власному затишному будинку. Споруди не вимагають усадки, тому всі роботи проводяться одноетапно.
  • Наші будівлі є надійними, здатними служити декільком поколінням власників. У світі є приклади будов, час служби яких перейшов за сотню років. Брус з натурального дерева проходить попереднє просушування, обробку спеціальними засобами, тому матеріал не гниє, в будівлях не з’являється пліснява.
  • Каркасна технологія дозволяє збирати архітектурні форми різної складності. Будь-яка будівля може бути збудована як у класичному, так і в сучасному стилі.

Проекти енергоефективних будинків — який варіант вибрати для сім’ї

Будівництво енергоефективного житла розпочинається з вибору проекту. Яким буде будинок залежить від потреб сім’ї. Зверніться до наших проектантів та розкажіть:

  • скільки людей проживатиме в ньому на постійній основі;
  • чи залишатимуться гості з ночівлею;
  • чи потрібен гараж;
  • які ще кімнати потрібні, крім основного набору приміщень;
  • архітектурний стиль майбутнього будинку.

Відповіді на ці запитання допоможуть вибрати оптимальний варіант із типових розробок. Будь-який із представлених у каталозі проектів може бути взятий за основу вашої будівлі: котедж у стилі барнхаус, двоповерховий будинок у стилі хай-тек, тощо. Всім варіантам властиві цікавий зовнішній вигляд, функціональність, ергономічність, енергоефективність – все, що потрібне сучасній людині.

Не знайшли потрібний варіант на сайті? Архітектори компанії «Світ Каркас» створять для вас будинок індивідуального планування з урахуванням запитів та особливостей вашої ділянки.

Ми знаємо, як швидко збудувати житло для сучасної родини будь-якої складності, в якому весь період експлуатації можна насолоджуватися життям і при цьому не переплачувати за комунальні послуги.