Site icon GAZETA UA

Як працюють перистальтичні дозувальні насоси

Як працюють перистальтичні дозувальні насоси

Існує багато виробничих сфер, де є необхідність перекачувати різні речовини точними дозами. Найкраще для цієї мети підходить перистальтичний насос. Це гігієнічний пристрій, який вступає в контакт із робочою речовиною тільки через шланг. Інші деталі з нею не контактують. Тому таке обладнання належить до найбезпечніших для оператора.

Особливості перистальтичних насосів

Таким обладнанням можна перекачувати різноманітні рідини. Належить воно до об’ємного типу. Перистальтична система доволі проста, але надійна. За робочу камеру слугує шланг із вхідним і вихідним отвором, розташований півколом навколо вала. До нього приєднані спеціальні ролики. Під час свого руху вони перетискають трубку в рівновіддалених місцях, завдяки чому відбувається всмоктування речовин та їхнє транспортування трубкою від вхідного отвору до вихідного.

Саме завдяки гнучкості шлангу та ізольованості в ньому робочої речовини, перистальтичні насоси можуть перекачувати навіть найбільш в’язкі рідини та рідини з включеннями. Це робить такий прилад майже універсальним. А оскільки ролики передавлюють шланг на однаковій відстані, то обладнання ще чудово підходить для дозування.

Переваги перистальтичних насосів

Шлангові насоси мають такі переваги перед іншим насосним обладнанням:

Працюють такі насоси багато років, за умови дотримання правил користування та своєчасного обслуговування.

Висновок

Купити перистальтичний насос можна для дуже широкого списку галузей. Він впорається з перекачуванням майже будь-яких речовин, а також гарантує безпеку для операторів та довкілля. Експлуатація, встановлення та обслуговування максимально прості.

Exit mobile version