Скільки коштує хороший двоспальний матрац для сім’ї?

Скільки коштує хороший двоспальний матрац для сім'ї?

Скільки коштує хороший двоспальний матрац для сім’ї? Від яких критеріїв залежить вартість покупки. На сьогоднішній день кожен покупець може купити двоспальний матрац необхідного розміру відповідно до встановленого бюджету та побажань. Серед усього різноманіття виробники пропонують як дешеві матраци вартістю в межах 5-7 тис., так і дорогі елітні спальні матраци від 30 тис. грн. Спробуємо визначити від яких показників може залежати ціна матраца, як уникнути переплат і на що звернути увагу під час вибору.

Що впливає на ціну ортопедичного матраца?

  • Натуральність. Залежно від екологічності складових, ціна на матраци однакової висоти і жорсткості можуть різко відрізнятися. Натуральні матраци мають вищу ортопедичність, зносостійкість і високі гігієнічні властивості. Так, матрац з кокосової койри і натурального латексу коштуватиме в 2 рази дорожче, ніж його аналог з бі-кокоса і піни.
  • Матеріали. Залежно від щільності компонентів, їхньої цінності ціна так само може варіюватися. Той самий пінополіуретан або штучний латекс коштуватимуть набагато дорожче, ніж дешевий неякісний поролон.
  • Пружинний матрац чи безпружинний. Залежно від основи матраца може змінюватися і його ціна. Безпружинні матраци, як правило, коштують трохи дорожче.
  • Оббивка. Залежно від складу чохла і його щільності ціна може змінитися значно. Так, стьобаний на піні з ефектом пам’яті або штучному латексі трикотажний чохол коштуватиме дорожче, ніж класичний жакардовий, але це того варте. Преміальні чохли матраців не тільки роблять матрац красивим, а й надають додаткового комфорту.
  • Розмір. Логічно, що чим більший розмір матраца, тим дорожча його вартість. Популярні розміри двоспальних матраців 160х190/200, 180х190/200 і 200х200. При виборі матраца не варто економити на розмірі спального місця, для того, щоб Ваш сон був максимально комфортним.

Знижки на двоспальні ортопедичні матраци — можливість купити якісний товар недорого

Інтернет магазин «Магдек», з турботою про своїх покупців, щомісяця встановлює в своєму каталозі за посиланням https://magdek.com.ua/ua/matrasi/dvospalni-matratsy знижки на популярні моделі матраців, завдяки чому зручний двоспальний матрац ви можете купити цілком недорого!

Топ 5 найкращих двоспальних матраців від інтернет магазину «Магдек»:

  1. Матрац Respect (Респект) Nikelly — двосторонній матрац з сучасних інноваційних матеріалів з використанням піни Memory Foam. Преміальний рівень комфорту для сну і відпочинку ми рекомендуємо тим, у кого в пріоритеті екологічність і комфорт.
  2. Матрац Liberty Nikelly — середньожорсткий матрац з кокоса, штучного латексу і посиленого пружинного блоку S1000. Якщо ви підбираєте високий пружинний матрац — подивіться каталог матраців серії «Nikelly».
  3. Матрац Arizona Неолюкс — м’який, бездоганно-комфортний матрац з натурального і штучного латексу.
  4. Матрац Diamond EMM — недорогий безпружинний матрац із серії «Classic» призначений для тих, хто цінує комфорт і економічність.
  5. Матрац Soft Roll Take&Go для дачі або заміського будинку актуальна модель матраца серії «Roll».

Для себе і своїх близьких обирайте якісні двоспальні матраци, а фабрика Benartti Вам у цьому допоможе!