Розвінчуємо міфи про співпрацю з адвокатами з кримінальних справ

Розвінчуємо міфи про співпрацю з адвокатами з кримінальних справ

Неможливо повністю убезпечити себе від ризиків бути втягненим у кримінальну справу. Навіть якщо ви дієте у правовому полі і не порушуєте закон, ви можете стати однією зі сторін конфлікту, будучи, наприклад постраждалою стороною або свідком.

Веденням кримінальних справ і допомогою клієнтів на кожному етапі займаються юристи, що мають відповідну спеціалізацію. На https://sbars.com.ua/poslugi/kriminalni-spravi/ можна знайти досвідченого фахівця, який гарантуватиме індивідуальний та професійний підхід до кожного свого клієнта, яким можуть бути як фізичні, так і юридичні особи.

Втім, нерідко люди вагаються: чи варто звертатися до адвокатів з кримінальних справ? Через міфи та стереотипи, які сформувалися у суспільстві. Ми спробуємо розвінчати найбільш поширені міфи та продемонструвати усі переваги правової допомоги.

Міф 1: Адвокат потрібен лише стороні обвинувачення

Часто можна почути, що навіть під час розгляду кримінальних справ люди звертаються до юристів загального профіля або намагаються взяти усю підготовку до процесу в свої руки. Оскільки вважають, що послуги адвоката з кримінальних справ потрібні лише тим, хто дійсно винен у скоєному злочині. У той час як невинна людина може самостійно себе захистити.

Насправді це далеко не так. Адвокат необхідний кожному, хто стикається з кримінальним провадженням. Навіть якщо ви на 100% впевнені у своїй правоті – під час слідчих дій або в судовому порядку усі слова, документи, докази можуть трактуватися неправильно. А ви можете стикатися з маніпуляціями та упередженнями.

Адвокат допомагає захистити ваші права, уникнути хибних звинувачень і зайвого стресу.

Міф 2: Послуги кримінальних адвокатів коштують занадто дорого

Ще один популярний стереотип. Часто люди вважають, що прайс адвокатів з кримінальних послуг помітно вищий від цінника юристів загального профілю. Або що адвокату потрібно буде додатково давати хабар. Насправді ціна послуг фахівця буде залежати від багатьох чинників:

  • складності справи;
  • досвіду та кваліфікації юриста;
  • обсягу роботи та тривалості судового процесу.

Сьогодні у вільному доступі безліч різних юридичних компаній та приватних адвокатів з широким діапазоном цін. Більш того, будь-які витрати на адвоката зазвичай менші, ніж потенційні фінансові втрати та ризики, з якими ви можете стикнутися через помилки у захисті.

Міф 3: Адвокат не потрібен у випадку, коли порушення очевидне

Навіть якщо злочин доволі очевидний і усі докази вказують на обвинувачену і постраждалу сторону, є потреба звертатися до адвоката. Юрист допоможе отримати максимально справедливе рішення суду. І навіть у разі явних доказів провини полегшити ситуацію для свого клієнта: знайти обставини, які виправдовують його дії для того, щоб мінімізувати наслідки.