Теплова камера — це система зображення, яка базується на невидимій енергії (теплі) як методі зображення та визначає кольори та форми, сформовані відповідно до ІЧ-енергії в загальній структурі зображення.
Теплова енергія випромінюється в інфрачервоному діапазоні, який наші очі не бачать. Цей діапазон знаходиться між червоним світлом і мікрохвильовими променями. Тепловізори виявляють ці довжини хвилі світла, які невидимі неозброєним оком, і забезпечують чітке бачення проблем, які можуть мати серйозні наслідки.
Тепловізори використовуються для розв’язання проблем, які виникають або можуть виникнути на промислових об’єктах. Теплові камери допомагають запобігти неочікуваним проблемам, дозволяючи легко й миттєво виявляти проблеми, які неможливо побачити неозброєним оком.
Завдяки цим визначенням можна мінімізувати виробничі втрати підприємств і підвищити якість технічного обслуговування. Цей механізм контролю також запобігає високим витратам на ремонт, які можуть виникнути в середньостроковій та довгостроковій перспективі. Система теплової камери, яка може виявляти точки з великими втратами енергії на об’єкті, допомагає зменшити витрати шляхом економії енергії.
Якщо використовувати теплові камери з огляду на переваги, які вони надають у нічному баченні, а також раннє виявлення ризику пожежі на підприємствах, ми можемо додати, що це також підвищує безпеку життя та майна серед переваг теплових камер. Наш магазин оптики topoptics.com.ua пропонує вам такий механізм.
Він використовується в електронних оптичних пристроях для вимірювання та визначення температур поверхні. Ці пристрої мають певний діапазон температур для створення зображень. Існують також ІЧ-випромінювання залежно від температури. Оскільки кожне ІЧ-випромінювання знаходиться в різних галузях, теплові камери дають зображення між певною температурою. Лінзи в камері також мають функцію, яка вловлює цю різницю та створює зображення навіть за низьких температур. Розглянемо деякі способи використання тепловізійної камери.
- Виявлення джерела у системах, що передають пару, газ під тиском, гарячу воду, гаряче повітря.
- Виявлення помилок підключення в електричних щитах, лініях електропередачі, перевантажених енергетичних системах і місцях, які перевантажені та створюють тепло.
- Виявлення тертя та зносу, спричинених відсутністю змащення обертових частин, таких як двигун і підшипник.